Акции

Вид: Список / Сетка
На странице:
Гільзи для забивання тютюну FireBox 1000 шт
     Великий компактний ящик гільз від торгової марки FireBox 1000 шт – дуже вигідна пропозиція для більшості курців саморобних сигарет. Вам не потрібно постійно думати про докупку гільз, переплачуючи щоразу. Більшість покупців випробував ці гільзи у міні упаковках, шукають вигідну..
230 грн 220 грн
- 4%
Отзывов: 0
Гільзи для набивання тютюну Firebox 500 шт
     Гільзи для сигарет Firebox 500 шт із фільтром дозволять вам створити красиві стильні сигарети, в яких ви зможете використати більш якісну тютюнову суміш. Мають класичний формат і з легкістю поміщаються у стандартних порсигарниках. Пропоновані гільзи чудово зарекомендували при ..
120 грн 115 грн
- 4%
Отзывов: 0
Гільзи для сигарет Hocus 500 шт
   Маючи певний досвід з набивання гільз стандартних розмірів, виробник підготував прекрасний набір Hocus 500 шт. Такої кількості гільз вам вистачить на дуже тривалий час, при цьому чудово заощадить гроші.  Кожна гільза має фільтр, вироблена з якісної целюлози. При курінні Hocu..
120 грн 115 грн
- 4%
Отзывов: 1
Гільзи для тютюну Cartel Strawberry 200 шт
   Гільзи для сигарет Cartel Strawberry 200 шт -  пропозиція для тих, хто ще порівнює якість гільз від різних виробників або ж тільки вчитися створювати самокрутки.  Висока якість паперу і її оптимальна щільність дозволить без зайвих зусиль впоратися з набиванням і отримати са..
95 грн 90 грн
- 5%
Отзывов: 0
Гільзи для тютюну Gama 500 шт
   Гільзи Gama 500 штдля сигарет все більше користуються популярністю серед українських покупців, адже мода на самокрутки знову повертається.  Тепер всі складові саморобної цигарки можна купити в спеціалізованих точках продажу, в тому числі і в інтернет магазині.  Пропонований..
120 грн 115 грн
- 4%
Отзывов: 0
Електрична машинка Gerui для набивання гільз тютюном
   Ідеально підходить для виготовлення сигарет самостійно.  Завдяки цьому потужному виробу сигарет ви можете одночасно робити одну або навіть цілу пачку сигарет.  Процес може зайняти всього близько 5 хвилин.  Якість виготовлених за допомогою електричної сигаретної машини,..
520 грн 500 грн
- 4%
Отзывов: 0
Машинка Top Gilza для тютюну на вагу
   Спеціальна пластикова машинка Top Gilza для тютюну.  Не кожен може згорнути самокрутку вручну. Машинка для набивання стандартних сигаретних гільз  Top Gilza в пластиковому корпусі, 8 мм, за лічені секунди створює рівну,  рівномірно забиту сигарету.Вона не потребує зуси..
120 грн 115 грн
- 4%
Отзывов: 0
Портсигар для самокруток
   Портсигар для самокруток зроблений з металу. У портсигарі  короб, де завжди можна переносити з собою 20 самокруток. З такою упаковкою самокрутку можна зробити навіть крокуючи пішки на роботу.  Для цього портсигара підходить будь-яка самокрутка, змінна конструкція дозволяє з..
160 грн 150 грн
- 6%
Отзывов: 0
Сигаретні гільзи HOGUS BLACK 500 шт
   Відмінні гільзи для самокруток в стандартному форматі і розмірі. Торгова марка HOGUS BLACK 500 шт випускає гільзи елітного класу, так як їх якість бездоганна.  Відмінна щільність паперу. Зручна користувачу при набиванні гільзи тютюном, забезпечує чудові смакові відчуття при ..
155 грн 150 грн
- 3%
Отзывов: 1
Сигаретні гільзи Slim для тютюну Korona 500 шт
     Найзручніші гільзи з набивання тютюну як професіоналами, так і новачками, які тільки пізнають світ самокруток та підшукують максимально зручні аксесуари. Велика пачка Korona Slim 500 шт робить ціну на них ще приємнішою та дозволяє відмінно економити. Кожна гільза оснащена філь..
150 грн 140 грн
- 7%
Отзывов: 0
Сигаретні гільзи довгий фільтр Mr Tobacco 550 шт для тютюну
     Гільзи для сигарет довгий фільтр Mr Tobacco 550 шт від виробника порадують своєю якістю та відмінним зовнішнім виглядом. Виконані з паперу відмінної якості та забезпечені фільтрами. Тепер вам не потрібно окремо укладати гільзу та фільтр, тим самим набагато спрощується процес с..
160 грн 155 грн
- 3%
Отзывов: 0
Тютюн Вірджинія локшина, ферментований 1 кг
   Тютюн Вірджинія локшина - ферментований популярний сорт, який становить найбільший відсоток від загального обсягу, щорічно культивованого тютюну.  Своєю популярністю сорт зобов'язаний неповторному солодкуватому смаку з помітною фруктовою ноткою.  Вірджинія - універсальний т..
760 грн 750 грн
- 1%
Отзывов: 1